Laboratorní diagnostika

OEM - systémy a podsystémy laboratorně diagnostických přístrojů

Meomed, s.r.o. kompletuje různorodé díly nejmodernějších diagnostických přístrojů. Tyto přístroje nacházejí uplatnění nejen v lékařství, ale i v genetické analýze. Jsou vyráběny na základě požadavků a spolupráce se zákazníky, kteří tyto díly zahrnují do finálních celků.

Při své činnosti firma Meomed zaručuje vysokou kvalitu produkovaných dílů, které  sestávají nejen z mechanických, ale i z elektronických částí.  Ve všech případech je dodržována přísná technologická a kvalitativní kázeň, počínaje výběrem vhodného dodavatele materiálů po vstupní, mezioperační a výstupní kontrolu.

 

 

Jiné výrobky

Luminometr

Meomed je schopen produkovat soubor několika laboratorních přístrojů - Luminometrů, které slouží ke screeningovému vyšetření vzorků lidského séra metodou luminiscenční imunochemické analýzy. Např. 96 vzorků mikrotitrační destičky vyhodnotí během 180 sekund.

Luminiscenční záření je přes optický systém indikováno fotonásobičem, elektronicky zpracováno a vyhodnoceno speciálním softwarem v připojeném PC. Přístroj nemá autonomní režim. PC vydává povely pro funkci přístroje, ukládá naměřená data a zpracovává data pro vyhodnocení jednotlivých vzorků. Mechanická a elektrická konstrukce, ověřovaná dlouhodobými testy, zajišťuje dlouhodobý, bezporuchový provoz přístroje.
 

Main Img

Aktuálně


Konání řádné valné hromady

09.05.2019 - Řádná valná hromada společnosti se koná 13.6.2019 v 9.00 hodin v sídle společnosti...

celý článek

Rychlý kontakt

Meomed, s.r.o.

Kabelíkova 1
Přerov 750 02
Česká Republika

E-mail:
meomed@meomed.com

Telefon:
+420 581 24 3060

Více kontaktů

cz en de